سوئیچ 18 پورت تی پی لینک مدل TL-SG1218MPE

سوئیچ 18 پورت تی پی لینک مدل TL-SG1218MPE

  • رابط دستگاه:16 پورت شبکه RJ45 گیگابایتی+10/100/1000Mbps PoE، دوعدد پورت فیبر نوری Combo SFP گیگابایتی
  • تعداد پورت دستگاه: ۱۸ عدد
  • تعداد پورت شبکه: ۱۸ عدد
  • تعداد پورت PoE شبکه: ۱۶ عدد
  • تعداد پورت فیبر نوری: ۲ عدد
  • تعداد فن : 2 عدد
  • قفل امنیتی فیزیکی : دارد
  • منبع تغذیه : 100–240V AC, 50/60 Hz
  • ابعاد : 440 × 180 × 44 میلی‌متر

در حال حاضر در دسترس نیست

جهت اطلاع دقیق تر از وضعیت این محصول با ما تماس بگیرید

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

تعداد فروش : 0
باقیمانده : 0
0 از 0 رای
پشتیانی 24 ساعته
امکان تحویل اکسپرس
7 روز ضمانت بازگشت
پرداخت توسط کلیه کارتها

توضیحات

سوئیچ 18 پورت TL-SG1218MPE یکی از سوئیچ‌های شرکت محبوب تی پی لینک که یک راه آسان و سریع برای انتقال به اترنت گیگابیت را فراهم می‌سازد. در ادامه به بررسی این محصول می‌پردازیم:

بررسی تخصصی سوئیچ 18 پورت تی‌پی‌لینک مدل TL-SG1218MPE :

سوئیچ شبکه تی پی لینک مدل TL-SG1218MPE دارای ۱۶ پورت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ که از قابلیت PoE پشتیبانی می کند. ۲ پورت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ و ۲ پورت Sfp Combo گیگابیت که شامل یه پورت رابط RJ45 و یک پورت رابط Sfp می باشد . این سوئیچ دارای ویژگی هایی از قبیل توان منبع تغذیه ی ۲۵۰W ، ظرفیت ۳۶Gbps ، قاب جامبو ۱۰KB و ساخته شده در ابعاد ۴۴۰ × ۱۸۰ × ۴۴ mm که به دلیل داشتن گوشواره هایی مخصوص قابل نصب در رک مونت ها می باشد .

ویژگی‌های سوئیچ TL-SG1218MPE:

 ویژگی‌های سخت افزاری:

  • استانداردها و پروتکل‌ها: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
  • رابط‌ها: 16× 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)  و  2× 10/100/1000 Mbps non-PoE RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)  و  2× Combo Gigabit SFP Ports
  • پورت های PoE+ (RJ45) : و standard  802.3at/802.3af compliant  و  PoE+ Ports: Ports 1–16  و  Power Supply: 250 W
  • رسانه شبکه : 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) و EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) و 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) و EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) و 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) و  EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) و 1000BASE-X MMF, SMF
  • منبع تغذیه : 100–240V AC, 50/60 Hz
  • ابعاد: 440 × 180 × 44 میلی‌متر

توضیحات تکمیلی

سایر مشخصات
گارانتی

گارانتی 36 ماهه پارس ارتباط

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

قیمت و ارزش خرید
بد
قابلیت ها و امکانات
بد
کیفیت و کارایی
بد
ظاهر و زیبایی
بد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

افزودن

افزودن

ارزیابی کاربران از " سوئیچ 18 پورت تی پی لینک مدل TL-SG1218MPE "
0
سوئیچ 18 پورت تی پی لینک مدل TL-SG1218MPE
قیمت و ارزش خرید (0 از 5 ) 0 نظر
قابلیت ها و امکانات (0 از 5 ) 0 نظر
کیفیت و کارایی (0 از 5 ) 0 نظر
ظاهر و زیبایی (0 از 5 ) 0 نظر
فهرست
ورود / عضویت

اطلاعات شخصی شما نزد ما نگهداری میشود و به هیچ عنوان سوءاستفاده نخواهد شد.
سیاست حفظ حریم خصوصی.

سبد خرید0
هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد!
ادامه خرید
0
برای مخفی کردن نوار مقایسه خارج از نوار کلیک کنید
مقایسه
سوئیچ 18 پورت تی پی لینک مدل TL-SG1218MPE
ناموجود