ماژول شبکه سیسکو مدل Cisco GLC-BX-U

ناموجود
اورجینال
دسته: , 5 از 5 Brand:Cisco
آماده ارسال
محصول موجود نیست!متاسفانه محصول فعلا موجود نمی باشد.
خرید محصول ماژول شبکه سیسکو مدل Cisco GLC-BX-U

تماس بگیرید

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول شبکه سیسکو مدل Cisco GLC-BX-U

  • Cisco 1000BASE-BX10 Ethernet SFP
  • Up-to 10km over SMF @ 1Gbps
  • 1310Tx-1490Rx Single Strand BiDirectional (BiDi) SFP Transceiver
  • 0º – 70º Operating Case Temperature
  • SFF-8724 Digital optical monitoring
  • Hot-swappable for SFP LC ports
  • Cisco 90 day standard warranty
  • Cisco SFP can be covered by SMARTnet
  • SFP MSA / IEEE Std 802.3
  • Cisco GLC-BX-U is RoHS compliant
مشخصات

بررسی تخصصی سیسکو GLC-BX-U

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U به کمک کمپانی سیسکو ایجاد شده ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U یک فرستنده دو جهته با کاربرد بالا و مقرون به صرفه SFP است. همچنین این محصول برای 1000BASE-LX با سرعت گیگابیت اترنت و Channel با سرعت ۱ گیگابیت تولید شده است است که می تواند در تجهیزات سازگار با قابلیت MSA مورد استفاده قرار بگیرد.

فرستنده 1000BASE-BX برای اتصال به دستگاه های شبکه ی سیسکو مانند سوئیچ های استاندارد اترنت، روترهای اترنت سیسکو و کارتهای شبکه و مبدل های رسانه ای مورد آزمون و تست قرار گرفته اند. ماژول فیبر سیسکو مدل GLC-BX-U دارای یک فرستنده از نوع 1000BASE-BX10-U SFP بوده که با قیمتی ارزان یک فرستنده مطمئن از نوع SFP را برای یکپارچه سازی سیستم های distributors و کاربران نهایی در شبکه هایی که دارای زیرساخت های فیبر نوری هستند ایجاد می نماید.

ویژگی های GLC-BX-U

ماژول فیبر نوری سیسکوGLC-BX-U طول موج 1490 نانومتر را در فیبر نوری در حالت Single Mode با قطر 9/125 نانومتر تا مسافت کاری به فاصله 10 و 40 کیلومتر انتقال می دهد و همچنین ماژول با استانداردهای FDA/CDRH و IEC-60825 سازگار می باشد.

توضیحات کلی درباره این محصول

از سایر قابلیت های این ماژول می توانیم به ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U از سرعت ۲۵ گیگابیت برای انتقال داده و سازگاری آن با استاندارد SFP MSA و البته یکی دیگر از نکات مهم این است که ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U از قابلیت Hot-pluggable SFP هم پشتیبانی کامل را به عمل می آورد و ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U دارای کانکتور به صورت LC می باشد.

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نت فروش خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

تماس بگیرید