ماژول شبکه سیسکو مدل Cisco GLC-SX-MM

ناموجود
اورجینال
دسته: , 5 از 5 Brand:Cisco
آماده ارسال
محصول موجود نیست!متاسفانه محصول فعلا موجود نمی باشد.
خرید محصول ماژول شبکه سیسکو مدل Cisco GLC-SX-MM

تماس بگیرید

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول شبکه سیسکو مدل Cisco GLC-SX-MM

  • Device Type: Transceiver module
  • Form Factor: Plug-in module
  • Interface (Bus) Type: SFP , mini-GBIC
  • Connectivity Technology: Wired
  • Cabling Type: Ethernet 1000Base-SX
  • Data Link Protocol: Gigabit Ethernet
  • Data Transfer Rate: 1 Gbps
  • Max Transfer Distance: 1800 ft
  • Optical Wave Length: 850 nm
  • Interfaces: 1 x network, Ethernet 1000Base-SX, LC multi-mode x 2
مشخصات

بررسی تخصصی ماژول GLC-SX-MM

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM تولید شده توسط کمپانی بزرگ و معتبر سیسکو است که از فیبر نوری برای انتقال سیگنال ها از آن می توان استفاده کرد که به سبب افزایش و زیاد شدن استفاده از این مدل روش کاربرد این ماجرا هم به همان نسبت بیشتر شده است ماژول ها در دستگاه‌هایی مثل سوئیچ و روتر به دلیل انتقال و دریافت سیگنال مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نوع این ماژول از نوع منحصربه فرد SFP را برخوردار می‌باشد و طراحی 1000Base-LX است و تکنولوژی اتصال wired بهره برده است از سایر ویژگی‌های این می‌توانیم به رابطه های Dual-LC simplex Optical Connector و استانداردهای IEEE 802.3z – IEEE 802.3ah و البته سرعت 1.25Gbps نام ببریم و یکی از مهمترین نکته ها اینکه امکان پشتیبانی از فیبرهای نوری مالتی مد با قطر 50 و 62.5 میکرومتر را دارد.

ویژگی های این ماژول سیسکو

تفاوت بین ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM و GLC-SX-MMD را مورد بررسی قرار می دهیم:

این دو موضوع از نظر کاربردی بسیار با یکدیگر متفاوت هستند که از جمله آن حرف D در آخر ماژول GLC-SX-MMD است این حرف در آخر این مدل از ماژول به معنی DOM است که DOM یک استاندارد صنعتی می باشد که در آن یک رابطه دیجیتالی جهت دسترسی یافتن به پارامترهای عملی در لحظه واقعی می باشد.

توضیحات کلی درباره این محصول

یک نکته حائز اهمیت اینکه ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM از سال ۲۰۱۳ دیگر به فروش نمی رسد اما امروزه به دلیل قیمت بالای ماژول های GLC-SX-MMD از این ماژول ها  بخاطر قیمت پایین‌تری که دارند بیشتر استفاده می شود و از لحاظ زمانی که در سوئیچ قرار گرفته است مثل آن عمل می کند.

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نت فروش خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

تماس بگیرید