با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز، لطفا قبل از سفارش قیمت کالاها را با شماره های 54145600 021 و 064 49 29 0920 چک نمایید

تماس با ما
سربرگ را از ویرایش با المنتور > پوسته ساز تنظیم کنید

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-BX40-U-I

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-BX40-U-I

  • نرخ انتقال اطلاعات : 1.25 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع ماژول : SFP
  • نوع تکنولوژی ارتباطی : Wired
  • طول موج : 1310 نانومتر
  • حداکثر فاصله : 40 کیلومتر
  • نوع کانکتور : LC/PC
  • نوع فیبر : SMF
  • استاندارد : IEEE 802.3z
  • وزن : 75 گرم
  • ابعاد : 13.4*8.5*56.5 میلی متر

متاسفانه موجودی این محصول به اتمام رسیده است

جهت اطلاع دقیق تر از وضعیت این محصول با ما تماس بگیرید

ناموجود

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

0 از 0 رای
پشتیانی 24 ساعته
امکان تحویل اکسپرس
7 روز ضمانت بازگشت
پرداخت توسط کلیه کارتها

توضیحات

بررسی تخصصی ماژول GLC-BX40-U-I

ماژول فیبر نوری سیسکو با شماره فنی GLC-BX40-U-I دارای سرعتی برابر با 1.25 گیگابیت بر ثانیه بوده و تمامی داده ها را می تواند براحتی انتقال داده و از طول موجی برابر با ۱۳۱۰ نانومتر پشتیبانی می نماید. این ماژول GLC-BX40-U-I همچنین دارای حداکثر طول لینک ۴۰ کیلومتر است و این محصول در وزن ۷۵ گرم و با ابعاد 13.4*8.5*56.5 میلی متر توسط شرکت سیسکو طراحی و تولید گردیده و با قیمتی نسبتا ارزان در بازار شبکه های کامپیوتری ارائه گردیده است.

ویژگی های GLC-BX40-U-I سیسکو

ماژول مذکور یک ماژول مختص فیبر نوری سیسکو و دارای فناوری ارتباطی Wired بوده و از استاندارد IEEE 802.3z هم برخوردار می باشد. از ویژگی های دیگر فوق العاده ی این ماژول فیبر نوری می‌توان به نرخ انتقال داده برابر با 1.25 گیگابیت بر ثانیه اشاره کرد و نکته ی دیگری ک درباره این ماژول حائز اهمیت میباشد این است که نوع ماژول فیبر نوری آن SFP است. طول موج آن هم 1310 نانومتر بوده و در فاصله ۴۰ متر را پشتیبانی می‌کند نوع کانکتور آن LC/PC است و از نوع فیبر SMF یا سینگل مود پشتیبانی میکند و قابلیت استاندارد IEEE 802.3z را دارد و آن هم ۷۵ گرم بوده و ابعادی برابر با 13.4*8.5*56.5 میلی متر را دارد.

توضیحات کلی درباره این محصول

این ماژول با توجه به پشتیبانی کردن از طول لینک بالا و در عین حال ارزان بودن نسبی آن مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان و شرکت های ISP قرار گرفته است. از این رو شما نیز میتوانید بدون در نظر گرفتن فاصله های شهری از این ماژول در شهر ها براحتی استفاده کنید. شرکت معتبر سیسکو که تولید کننده این ماژول حرفه ای میباشد از این محصول پشتیبانی کاملی به عمل آورده و کارشناسان ما در نت فروش نیز به شما خرید این محصول فوق العاده را توصیه میکنند.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

قیمت و ارزش خرید
بد
قابلیت ها و امکانات
بد
کیفیت و کارایی
بد
ظاهر و زیبایی
بد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

افزودن

افزودن

ارزیابی کاربران از " ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-BX40-U-I "
0
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-BX40-U-I
قیمت و ارزش خرید (0 از 5 ) 0 نظر
قابلیت ها و امکانات (0 از 5 ) 0 نظر
کیفیت و کارایی (0 از 5 ) 0 نظر
ظاهر و زیبایی (0 از 5 ) 0 نظر
فهرست
ورود / عضویت

اطلاعات شخصی شما نزد ما نگهداری میشود و به هیچ عنوان سوءاستفاده نخواهد شد.
سیاست حفظ حریم خصوصی.

سبد خرید0
هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد!
ادامه خرید
0
برای مخفی کردن نوار مقایسه خارج از نوار کلیک کنید
مقایسه
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-BX40-U-I
ناموجود