ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-EX-SMD

ناموجود
اورجینال
دسته: , 5 از 5 Brand:Cisco
آماده ارسال
خرید محصول ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-EX-SMD

تماس بگیرید

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-EX-SMD

  • نرخ انتقال اطلاعات : 1.25 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع ماژول : SFP
  • نوع تکنولوژی ارتباطی : Wired
  • طول موج : 1310 نانومتر
  • حداکثر فاصله : 40 کیلومتر
  • نوع فیبر : SMF
  • نوع کانکتور : Dual LC
  • استاندارد : 1000BASE-EX
  • ولتاژ : 3.3 ولت
  • مصرف برق : 1 وات
  • وزن : 45 گرم
  • ابعاد : 12.5*56.6*13.7 میلی متر
مشخصات

<h2>بررسی تخصصی ماژول GLC-EX-SMD</h2>ماژول فیبر نوری سیسکو با پارت نامبر GLC-EX-SMD به سوئیچ های شبکه و روتر های شما متصل گشته و آن ها را به شبکه متصل می کند. این ماژول یک دستگاه ورودی و خروجی دیتا با توبانایی جابجایی در حین کار به یک پورت یا اسلات گیگابیت اترنت در روتر یا سوییچ سیسکو اتصال می یابد.
<h3>ویژگی های سیسکو GLC-EX-SMD</h3>ماژول های فیبر نوری و مسی را می توان در طیف گسترده ای از محصولات سیسکو بهره برد و با BASE-T1000 ،1000BASE-SX ،1000BASE-LX / LH ،1000BASE-EX ،1000BASE-ZX یا 1000BASE-BX10-D/U بر پایه port-by-port ترکیب کرد و فیبر نوری سیسکو GLC-EX-SMD با طول موج طولانی 1000BASE-EX با DOM است و فیبر نوری سیسکو با پارت‌نامبر GLC-EX-SMD  دارای طول موج ۱۳۱۰ نانومتر دارد و حداکثر فاصله ۴۰ کیلومتر هم پشتیبانی می کند این ماژول فیبر نوری مجهز به تکنولوژی ارتباطی Wired بوده و نوع این فیبر ها از نوع SMF بوده و این ماژول فیبر نوری GLC-EX-SMD تولید شرکت سیسکو استاندارد 1000BASE-EX را نیز پشتیبانی نموده و سرعتی برابر با 1.25 گیگابایت بر ثانیه استفاده می کند. این ماژول مفروف به GLC-EX-SMD که قادر به انتقال اطلاعات است این محصول در وزن ۴۵ گرم با ابعاد 12.5*56.6*13.7 میلی متر توسط کمپانی سیسکو تولید شده است.
<h4>توضیحات کلی درباره این محصول</h4>

این ماژول همچنین با قیمت مقرون به صرفه در بازار تجهیزات شبکه ارائه می‌شود و سایر مشخصات این ماژول سیسکو می توانیم به نوع ماژول آن که 12.5*56.6*13.7 است و نوع تکنولوژی ارتباطیWired آن نوع فیبر SMF آن و البته یکی از قابلیت های فوق العاده آن نوع کانکتور Dual LC و استاندارد 1000BASE-EX با ولتاژ 3.3 ولت و مصرف برق موجب فیبر نوری یک وات نام برد

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نت فروش خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

تماس بگیرید