با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز، لطفا قبل از سفارش قیمت کالاها را با شماره های 54145600 021 و 064 49 29 0920 چک نمایید

تماس با ما
سربرگ را از ویرایش با المنتور > پوسته ساز تنظیم کنید

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM

  • ابعاد : 8.5*13.4*56.5 میلیمتر
  • وزن : 75 گرم
  • نوع فیبر : MMF
  • پورت انتقال : 1000BASE-LX/LH
  • طول موج دریافت و ارسال : 1260 تا 1355 nm
  • میانگین طول موج : 1310nm
  • قدرت ارسال داده : 3 تا 9.5 dBm
  • قدرت دریافت داده : 3 تا 20 dBm
  • حجم هسته : 62.5 میکرومتر
  • پهنای باند کانال : 500MHz

متاسفانه موجودی این محصول به اتمام رسیده است

جهت اطلاع دقیق تر از وضعیت این محصول با ما تماس بگیرید

ناموجود

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

0 از 0 رای
پشتیانی 24 ساعته
امکان تحویل اکسپرس
7 روز ضمانت بازگشت
پرداخت توسط کلیه کارتها

توضیحات

بررسی تخصصی سیسکو GLC-LH-SM

نوع فیبری که در این مدل ماژول Cisco GLC-LH-SM به کار گرفته شده از نوع MMF بوده که سرعتی برابر با 1000BASE-LX/LH را داشته و این مدل از SFP ماژول ها با طول موج میانگین برابر با 1310nm داده ها را دریافت و ارسال می نمایند. که کمترین طول موج آن چیزی برابر با 1260nm و بیشترین طول موج آن برابر با 1355nm است پردازنده به کار گرفته شده در این کالا در حجمی برابر با 62.5 میکرومتر تولید شده است.
که این دارای توانی بالا بوده و از قدرت ارسال برابر با 3 تا 9.5 dBm و قدرت دریافت برابر با 3 تا 20 dBm استفاده میکند. ارسالی که دارای سرعت بالا و در پهنای باند 500 مگاهرتز انتقال داده شده‌اند در این ماژول های SFP به راحتی به سوئیچ ها یا دستگاه هایی که دارای ورودی SFP ماژول هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد و در ابعادی برابر با 8.5*13.4*56.5 میلیمتر و وزن 75 گرم در بازار تجهیزات شبکه ارائه شده اند.

ویژگی های GLC-LH-SM

ورودی های این قطعه سخت افزاری که دارای سرعت 1000Base-LX/LH هستند ما را قادر می سازد که در حالتهای MultiMode و SingleMode استفاده کنیم و با استاندارد IEEE 802.3z کاملاً سازگار است و زمانی که شما از ماژول فیبر نوری در حالت SingleMode استفاده کنید می توانند تا فاصله حداکثر ۱۰ کیلومتر را هم پشتیبانی می کنند. در صورتی که در حالت MultiMode فقط فاصله 550 متر را ساپورت می کند این سری از ماژول فیبر نوری با کابلهای پچ کورد که دارای کانکتورهای PC یا UPC هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

توضیحات کلی درباره این محصول

مشخصات فنی این ماژول عبارتند از ابعاد 8.5*13.4*56.5 میلیمتر وزنی برابر با ۷۵ گرم است و از نوع فیبر MMF و پورت انتقال آن 1000BASE-LX/LH می‌باشد و سایر ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای دارد طول موج دریافت و ارسال 1260 تا 1355 nm میانگین طول موج 1310nm قدرت ارسال داده 3 تا 9.5 dBm قدرت دریافت داده 3 تا 20 dBm و البته حجم هسته 62.5 میکرومتر و مهمتر از همه پهنای باند کانال500MHzمی باشد.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

قیمت و ارزش خرید
بد
قابلیت ها و امکانات
بد
کیفیت و کارایی
بد
ظاهر و زیبایی
بد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

افزودن

افزودن

ارزیابی کاربران از " ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM "
0
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM
قیمت و ارزش خرید (0 از 5 ) 0 نظر
قابلیت ها و امکانات (0 از 5 ) 0 نظر
کیفیت و کارایی (0 از 5 ) 0 نظر
ظاهر و زیبایی (0 از 5 ) 0 نظر
فهرست
ورود / عضویت

اطلاعات شخصی شما نزد ما نگهداری میشود و به هیچ عنوان سوءاستفاده نخواهد شد.
سیاست حفظ حریم خصوصی.

سبد خرید0
هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد!
ادامه خرید
0
برای مخفی کردن نوار مقایسه خارج از نوار کلیک کنید
مقایسه
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM
ناموجود