ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-T

ناموجود
اورجینال
دسته: , 5 از 5 Brand:Cisco
آماده ارسال
خرید محصول ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-T

تماس بگیرید

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-T

  • ابعاد : 8.5*13.4*56.5 میلیمتر
  • وزن : 75 گرم
  • پردازنده : Cisco
  • استاندارد و پروتکل : CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024
  • نوع درگاه : LC/UPC
  • نرخ انتقال : Ethernet 1000Base-T
  • حداکثر طول کابل : 100 متر
  • طول موج : 1310nm
  • نو ع فیبر : SFP , mini-GBIC
  • نوع کابل : Cat 6/Cat 6a
مشخصات

بررسی تخصصی ماژول فیبر نوری Cisco GLC-T

ماژول سیسکو مدل GLC-T از دسته ماژول های مبدل رابط نوع SFP است که با استاندارد صنعتی سیسکو روترها و سوئیچ ها را به یکدیگر اتصال می‌دهد. ماژول های ورودی خروجی hot-swappable در یک پورت یا اسلات گیگابیت اترنت جای دارند. مدل های نوری و مسی را می توان در دسته محصولات سیسکو مورد استفاده قرار داد. همچنین این ماژول GLC-T سیسکو یک رابط 1000BASE-T SFP برای شبکه‌های مسی است. این ماژول با استاندارد کابل مسی زوج به هم تابیده بدون روکش Cat5 در طول پیوند تا ۱۰۰ متر عمل می‌کند ماژول های سیسکو 1000 BASE-T SFP از مکالمه خودکار (autonegotiation (10/100/1000 و MDI / MDIX پشتیبانی می‌کنند این ماژول های SFP به کانکتور RJ-45 هم نیاز دارند.

ویژگی های این ماژول سیسکو

کانکتور ماژول ها با یکدیگر فرق دارد این مدل ماژول فیبر نوری Cisco GLC-T از کانکتور LC استفاده می‌کند و فیبری از نوع SFP ,mini-GBIC مخصوص آن به وجود آمده است. البته باید گفت که می تواند داده ها را با سرعت Ethernet 1000Base-T انتقال دهد که از ویژگی‌های فوق العاده این ماژول می باشد. البته باید گفت که از این ماژول فیبر نوری در شبکه‌هایی استفاده کنید که از پروتکلهای CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024 بهره می‌برند. این قطعه سخت افزاری از یک پردازنده با کیفیت فوق العاده سیسکو استفاده می‌کند که باعث شده در پردازش داده ها سرعت بسیار بالایی را برخوردار است. و سبب ترافیک کمتر در شبکه می‌شود و همچنین می‌دانید که پردازنده نقش مهمی در سرعت پردازش دارد و زمانی که از یک پردازنده خوب استفاده می کنید شبکه دچار ترافیک کمتری می شود کابلهایی که از نوع Cat 6/Cat 6a هستند را می توانند برای این ماژول ها استفاده کنند.

توضیحات کلی درباره این محصول

از سایر ویژگی‌های این ماژول می‌توانیم به ابعاد 8.5*13.4*56.5 میلی متری آن وزن آن که ۷۵ گرمی بوده و برخوردار بودن از پردازنده Cisco و البته استاندارد و پروتکل CE, FCC Class A certified, CISPR 22 Class A, EN55022, VCCI Class A ITE, EN55024 و نوع درگاه  آن LC/UPC و نرخ انتقال آن Ethernet 1000Base-T اشاره کنیم. البته حداکثر طول کابل ۱۰۰ متری آن طول موج 1310nmو نوع فیبر SFP , mini-GBICو البته  نوع کابل آن Cat 6/Cat 6a میباشد. مشخصات این ماژول هم امکان Hot Plug و سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T است که از ویژگی های فوق العاده این محصول می باشد و البته باید گفت که با فرستنده و گیرنده 10g در فیبر نوری تا ۱۰۰ متر طول لینک هم از سایر قابلیت ها این محصول منحصر به فرد میباشد.

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نت فروش خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

تماس بگیرید