ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-ZX-SM

ناموجود
اورجینال
دسته: , 5 از 5 Brand:Cisco
آماده ارسال
خرید محصول ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-ZX-SM

تماس بگیرید

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-ZX-SM

  • ابعاد : 8.5*13.4*56.5 میلیمتر
  • وزن : 75 گرم
  • پردازنده : Cisco
  • استاندارد و پروتکل : EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoH
  • نوع درگاه : LC single-mod
  • پورت : 1000Base-ZX SMF SFP (mini-GBIC)
  • نرخ دیتا : 1.25Gbp
  • نوع فیبر : SMF
  • Core Size (اندازه هسته) : 62.5 میکرومتر
  • حداکثر طول انتقال داده : 70 کیلومتر
  • طول موج : nm1550
  • نو ع فیبر : SFP , mini-GBIC
  • نوع کابل : Cat 6/Cat 6a
مشخصات

بررسی تخصصی ماژول GLC-ZX-SM سیسکو

برای این SFP ماژول سیسکو که دارای کانکتور های LC می باشد و از کابل‌های Cat 6/Cat6a هم می توان استفاده کرد و سوکت استفاده شده ماژول فیبر نوری مدل SFP , mini-GBIC می باشد که داده ها را با سرعتی برابر با 1000Base-ZX انتقال می دهد. همچنین این قطعه سخت افزاری با استاندارد و پروتکل های EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoH کاملاً سازگار است و در شبکه هایی که از این قوانین استفاده می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. البته باید گفت که شرکت سیسکو برای ایجاد این ماژول از پردازنده سیسکو استفاده می کند که اندازه هسته آن برابر با 62.5 میکرومتر است که در پردازش اطلاعات و داده ها از سرعت و عملکرد بسیار بالایی برخوردار می باشد.

ویژگی های این ماژول سیسکو

ماژول های فیبر نوری سیسکو دارای دو حالت سینگل مود و مالتی مود اطلاعات و داده‌ها را انتقال می‌دهند. این مدل از ماژول فیبر نوری در حالت سینگل مد می توانند داده ها را با طول موجی برابر با nm1550 در حداکثر فاصله ۷۰ کیلومتر منتقل کنند و البته باید گفت که نرخ انتقال داده در این قطعه چیزی برابر با 1.25Gbp می باشد. این ماژول با نوع فیبر SMF که دارد سبب می‌شود که با سرعت بسیار بالایی داده ها را انتقال دهد. این ماژول GLC-ZX-SM سیسکو در بخش نوری خود از ویژگی های بسیار زیادی مثل امکان Hot Plug و سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T هم بهره‌مند است.

توضیحات کلی درباره این محصول

از مشخصات این ماژول می‌توانیم به ویژگی هایی مثل ابعاد 8.5*13.4*56.5 میلی متری آن وزن 75 گرمی آن و پردازنده سیسکو آن و البته استاندارد و پروتکل EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoH نوع درگاه LC single-mod پورت 1000Base-ZX SMF SFP (mini-GBIC) و نرخ داده آن هم 1.25Gbp می باشد. از سایر ویژگی های آن هم نوع فیبر بسیار فوق‌العاده SMF آن اندازه هسته 62.5 میکرومتری و حداکثر طول انتقال داده ۷۰ کیلومتری را نام میبریم. همچنین طول موج مورد استفاده آن nm1550 و البته نوع فیبر SFP , mini-GBIC و نوع کابل Cat 6/Cat 6a می باشند و سایر مشخصات آن هم امکان استفاده از Hot Plug و سازگاری با استاندارد فوق‌العاده Ethernet 1000Base-T می باشد.

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نت فروش خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

تماس بگیرید