سبد خرید
سبد خرید خالی است.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-ZX-SM

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-ZX-SM

  • ابعاد : 8.5*13.4*56.5 میلیمتر
  • وزن : 75 گرم
  • پردازنده : Cisco
  • استاندارد و پروتکل : EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoH
  • نوع درگاه : LC single-mod
  • پورت : 1000Base-ZX SMF SFP (mini-GBIC)
  • نرخ دیتا : 1.25Gbp
  • نوع فیبر : SMF
  • Core Size (اندازه هسته) : 62.5 میکرومتر
  • حداکثر طول انتقال داده : 70 کیلومتر
  • طول موج : nm1550
  • نو ع فیبر : SFP , mini-GBIC
  • نوع کابل : Cat 6/Cat 6a

متاسفانه موجودی این محصول به اتمام رسیده است

جهت اطلاع دقیق تر از وضعیت این محصول با ما تماس بگیرید

ناموجود

0 از 0 رای
پشتیانی 24 ساعته
امکان تحویل اکسپرس
7 روز ضمانت بازگشت
پرداخت توسط کلیه کارتها

توضیحات

بررسی تخصصی ماژول GLC-ZX-SM سیسکو

برای این SFP ماژول سیسکو که دارای کانکتور های LC می باشد و از کابل‌های Cat 6/Cat6a هم می توان استفاده کرد و سوکت استفاده شده ماژول فیبر نوری مدل SFP , mini-GBIC می باشد که داده ها را با سرعتی برابر با 1000Base-ZX انتقال می دهد. همچنین این قطعه سخت افزاری با استاندارد و پروتکل های EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoH کاملاً سازگار است و در شبکه هایی که از این قوانین استفاده می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. البته باید گفت که شرکت سیسکو برای ایجاد این ماژول از پردازنده سیسکو استفاده می کند که اندازه هسته آن برابر با 62.5 میکرومتر است که در پردازش اطلاعات و داده ها از سرعت و عملکرد بسیار بالایی برخوردار می باشد.

ویژگی های این ماژول سیسکو

ماژول های فیبر نوری سیسکو دارای دو حالت سینگل مود و مالتی مود اطلاعات و داده‌ها را انتقال می‌دهند. این مدل از ماژول فیبر نوری در حالت سینگل مد می توانند داده ها را با طول موجی برابر با nm1550 در حداکثر فاصله ۷۰ کیلومتر منتقل کنند و البته باید گفت که نرخ انتقال داده در این قطعه چیزی برابر با 1.25Gbp می باشد. این ماژول با نوع فیبر SMF که دارد سبب می‌شود که با سرعت بسیار بالایی داده ها را انتقال دهد. این ماژول GLC-ZX-SM سیسکو در بخش نوری خود از ویژگی های بسیار زیادی مثل امکان Hot Plug و سازگاری با استاندارد Ethernet 1000Base-T هم بهره‌مند است.

توضیحات کلی درباره این محصول

از مشخصات این ماژول می‌توانیم به ویژگی هایی مثل ابعاد 8.5*13.4*56.5 میلی متری آن وزن 75 گرمی آن و پردازنده سیسکو آن و البته استاندارد و پروتکل EN 60825 , EN 60950 , FDA , MSA , RoH نوع درگاه LC single-mod پورت 1000Base-ZX SMF SFP (mini-GBIC) و نرخ داده آن هم 1.25Gbp می باشد. از سایر ویژگی های آن هم نوع فیبر بسیار فوق‌العاده SMF آن اندازه هسته 62.5 میکرومتری و حداکثر طول انتقال داده ۷۰ کیلومتری را نام میبریم. همچنین طول موج مورد استفاده آن nm1550 و البته نوع فیبر SFP , mini-GBIC و نوع کابل Cat 6/Cat 6a می باشند و سایر مشخصات آن هم امکان استفاده از Hot Plug و سازگاری با استاندارد فوق‌العاده Ethernet 1000Base-T می باشد.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

قیمت و ارزش خرید
بد
قابلیت ها و امکانات
بد
کیفیت و کارایی
بد
ظاهر و زیبایی
بد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

افزودن

افزودن

ارزیابی کاربران از " ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-ZX-SM "
0
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-ZX-SM
قیمت و ارزش خرید (0 از 5 ) 0 نظر
قابلیت ها و امکانات (0 از 5 ) 0 نظر
کیفیت و کارایی (0 از 5 ) 0 نظر
ظاهر و زیبایی (0 از 5 ) 0 نظر
فهرست
ورود / عضویت

اطلاعات شخصی شما نزد ما نگهداری میشود و به هیچ عنوان سوءاستفاده نخواهد شد.
سیاست حفظ حریم خصوصی.

سبد خرید0
هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد!
ادامه خرید
0
برای مخفی کردن نوار مقایسه خارج از نوار کلیک کنید
مقایسه
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco GLC-ZX-SM
ناموجود