ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-40G-LR4-S

ناموجود
اورجینال
دسته: , 5 از 5 Brand:Cisco
آماده ارسال
خرید محصول ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-40G-LR4-S

تماس بگیرید

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-40G-LR4-S

  • ابعاد : 72.4 * 18.4 * 13.5 میلیمتر
  • نوع ماژول فیبر نوری : QSFP
  • طول موج : 1310nm
  • نوع کابل: سینگل مود SMF
  • سایز هسته : G.652 میکرون
  • توان مصرفی: 3.5 وات
  • حداکثر فاصله: 10 کیلومتر
  • نرخ انتقال دیتا: 40Gbps
مشخصات

بررسی تخصصی ماژول QSFP-40G-LR4-S

این ماژول فیبر نوری که مدل آن است از ماژول های فوق العاده QSFP شرکت سیسکو محسوب می‌شود که در ابعاد 72.4 * 18.4 * 13.5 طراحی شده است و تجهیزات شبکه هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این ماژول QSFP برای کابل‌های فیبر نوری سینگل مود کاملا متناسب است. همچنین این ماژول که با طول موجی برابر با مقدار 1310 نانومتر قادر است دیتا را با حداکثر سرعت ۴۰ گیگابیت بر ثانیه انتقال دهد و این مدل QSFP-40G-LR4-S برای مسافت های بلند ایجاد شده که می‌تواند تا مسافت ۱۰ کیلومتر را پشتیبانی کرده و قابل ذکر است که هسته‌ی این ماژول فرستنده نوری QSFP-40G-LR4-S برابر با مقدار G.652 میکرون اندازه می باشد و از میزان توان برق مصرفی آن 3.5 وات می باشد.

ویژگی های این ماژول سیسکو

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل QSFP-40G-LR4 ماژولی است که از نوع QSFP بوده وهمچنین برای تجهیزات سوئیچ سیسکو و روتر های آن هم به کار می‌رود. این مدل ماژول فیبر نوری سیسکو می تواند دیتا را با بیشترین اندازه سرعت یعنی 44.6 گیگابیت بر ثانیه تا مسافت ۱۰ کیلومتر از SMF انتقال بدهد. این ماژول با استانداردهای QSFP+ MSA, IEEE 802.3ba 40GBASE-LR4, OTU3 C4S1-2D1 کاملاً مطابقت دارد و همچنین از پروتکلهای OTN OTU3, 40G Ethernet, Infiniband, FiberChannel, SATA/SAS3, MSA Compliant هم پشتیبانی کامل را به عمل می آورد.

توضیحات کلی درباره این محصول

ابعاد ماژول مذکور فیبر نوری 72.4 * 18.4 * 13.5 میلیمتر بوده و و نوع ماژول آن QSFP است. همچنین طول موج مورد استفاده در آن 1310nm است. این ماژول که نوع کابل آن سینگل مود SMF است و از سایر قابلیت های آن به اندازه هسته‌ای G.652 میکرون آن و توان مصرفی 3.5 وات اشاره میکنیم. این ماژول دارای حداکثر فاصله ۱۰ کیلومتر بوده و نرخ انتقال اطلاعات در آن به 40Gbps می رسد.

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نت فروش خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

تماس بگیرید