با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز، لطفا قبل از سفارش قیمت کالاها را با شماره های 54145600 021 و 064 49 29 0920 چک نمایید

تماس با ما

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-40G-SR4-S

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-40G-SR4-S

  • ابعاد : 8.5*72*18 میلی متر
  • وزن : 0.04 کیلوگرم
  • نرخ انتقال اطلاعات : 40 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع ماژول : QSFP
  • نوع تکنولوژی ارتباطی : Wired
  • طول موج : 850 نانومتر
  • حداکثر فاصله : 100 متر
  • نوع فیبر : MMF
  • نوع کانکتور : Dual LC
  • استاندارد : IEEE 802.3ba
  • ولتاژ: 3.3 ولت
  • مصرف برق : 1.5 وات

متاسفانه موجودی این محصول به اتمام رسیده است

جهت اطلاع دقیق تر از وضعیت این محصول با ما تماس بگیرید

ناموجود

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

0 از 0 رای
پشتیانی 24 ساعته
امکان تحویل اکسپرس
7 روز ضمانت بازگشت
پرداخت توسط کلیه کارتها

توضیحات

بررسی تخصصی ماژول QSFP-40G-SR4

ماژول فیبر نوری سیسکو با پارت‌نامبر QSFP-40G-SR4 از سرعت انتقال اطلاعات بسیار بالایی یعنی ۴۰ گیگابیت بر ثانیه برخوردار می‌باشد و در فاصله ۱۰۰ متر از طول موج ۸۵۰ نانومتر ای برخوردار است. این ماژول فیبر نوری در ابعادی به اندازه د 8.5*72*18 میلیمتر فعالیت دارد و با وزن 0.04 کیلوگرم ایجاد شده است و با قیمت مقرون به صرفه در بازار ارزه شده است ماژول فیبر نوری سیسکو دارای کانکتور lc است. این ماژول از استانداردIEEE 802.3ba برخوردار می باشد نوع کانکتور از نوع MTP/MPO-12 Male است و حساسیت گیرنده آن<-13dBm میباشد و پروتکل ها 40G اترنت Infiniband QDR ، SATA / SAS3 ، IEEE 802.3ba ، MSA دارد و دمای عملیاتی آن از بین ۰ تا ۷۰ درجه سانتیگراد می باشد.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

قیمت و ارزش خرید
بد
قابلیت ها و امکانات
بد
کیفیت و کارایی
بد
ظاهر و زیبایی
بد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

افزودن

افزودن

ارزیابی کاربران از " ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-40G-SR4-S "
0
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-40G-SR4-S
قیمت و ارزش خرید (0 از 5 ) 0 نظر
قابلیت ها و امکانات (0 از 5 ) 0 نظر
کیفیت و کارایی (0 از 5 ) 0 نظر
ظاهر و زیبایی (0 از 5 ) 0 نظر
فهرست
ورود / عضویت

اطلاعات شخصی شما نزد ما نگهداری میشود و به هیچ عنوان سوءاستفاده نخواهد شد.
سیاست حفظ حریم خصوصی.

سبد خرید0
هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد!
ادامه خرید
0
برای مخفی کردن نوار مقایسه خارج از نوار کلیک کنید
مقایسه
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco QSFP-40G-SR4-S
ناموجود