ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-BX40D-I

ناموجود
اورجینال
دسته: , 5 از 5 Brand:Cisco
آماده ارسال
خرید محصول ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-BX40D-I

تماس بگیرید

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-BX40D-I

  • نرخ انتقال اطلاعات : 10.3 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع ماژول : SFP
  • حداکثر فاصله : 40 کیلومتر
  • تکنولوژی ارتباطی : wired
  • طول موج : 1330 نانومتر
  • ولتاژ : 3.3 ولت
  • نوع کانکتور : LC simplex
  • نوع فیبر : SMF
  • وزن : 75 گرم
مشخصات

بررسی تخصصی ماژول سیسکو Cisco SFP-10G-BX40D-I

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-BX40D-I طیف متنوعی از گزینه های اتصال به شبکه ی ۱۰ گیگابیت اترنت برای مراکز داده رک های کابل کشی سازمانی و اپلیکیشن ها و برنامه های انتقال داده ارائه می دهد. این نوع ماژول SFP-10G-BX40D-I بر روی یک رشته واحد فیبر از SMF استاندارد کار می کند.
ماژول شرکت سیسکو با شماره فنی SFP-10G-BX40D-I همواره به یک دیوایس SFP-10G-BX40U-I با یک لینک نوری از استاندارد SMF با قابلیت انتقال حداکثر تا 40 کیلومتر وصل می‌شود و ارتباط بیش از یک رشته فیبر نوری را با جدا کردن طول موج انتقال این دو دستگاه از یکدیگر ایجاد میکند. ماژول سیسکو و SFP-10G BX40D-I یک کانال ۱۳۳۰ نانومتر را انتقال میدهد و برای دریافت، سیگنال 1270 نانومتری را هم دریافت می‌کند.

ویژگی های این ماژول سیسکو

ماژول سیسکوی SFP-10G-BX40D-I از عملکرد های ویژگی مانیتورینگ نوری دیجیتال سیسکو یا به اختصار (DOM) مطابق با استاندارد صنعتی SFF-8472 Multisource Agreement پشتیبانی می کند. همچنین این ویژگی برای کاربران، این امکان را ایجاد کرده تا نظارت بر پارامترهای زمان واقعی SFP را مثل پاور خروجی نوری، پاور ورودی نوری، در مورد جریان بایاس لیزر و ولتاژ منبع فرستنده بیشتر اطلاعات کسب کنند.
ماژول فیبر نوری سیسکو با پارت‌نامبر SFP-10G-BX40D-I دارای طول موج 1330 متر بوده و حداکثر فاصله ۴۰ کیلومتر را ممکن می سازد ماژول فیبر نوری دارای تکنولوژی ارتباطی wired از نوع فیبر در این ماژول SMF میباشد این ماژول های فیبر نوری همچنین دارای کانکتور LC هستند و از ولتاژ 3.3 ولتی و بهره می برند. این محصول توسط کمپانی سیسکو با وزن ۷۵ گرم در ابعاد 1.34*5.65*0.85 سانتیمتر تولید شده است با قیمت مقرون به صرفه در بازار تجهیزات شبکه ی کشور ارائه شده است و از آن استفاده می شود.

توضیحات کلی درباره این محصول

از مشخصات این ماژول میتوانیم به نرخ انتقال اطلاعات 10.3 گیگابیت بر ثانیه نوع ماژول SFP و حداکثر فاصله پشتیبانی ۴۰ کیلومتر و تکنولوژی ارتباطی wired طول موج 1330 نانومتر و ولتاژ 3.3  ولت را نام ببریم و البته از سایر ویژگی‌های آن هم می‌توانیم به نوع کانکتور LC simplex نوع فیبر SMF وزن 75 گرم و ابعاد ماژول فیبر نوری سیسکو 1.34*5.65*0.85 سانتیمتر نام ببریم.

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نت فروش خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

تماس بگیرید