با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز، لطفا قبل از سفارش قیمت کالاها را با شماره های 54145600 021 و 064 49 29 0920 چک نمایید

تماس با ما
سربرگ را از ویرایش با المنتور > پوسته ساز تنظیم کنید

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-BX40U-I

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-BX40U-I

  • نرخ انتقال اطلاعات : 10.3 گیگابیت بر ثانیه
  • نوع ماژول : SFP
  • حداکثر فاصله : 40 کیلومتر
  • تکنولوژی ارتباطی : wired
  • طول موج : 1330 نانومتر
  • ولتاژ : 3.3 ولت
  • نوع کانکتور : LC simplex
  • نوع فیبر : SMF
  • وزن : 26 گرم

متاسفانه موجودی این محصول به اتمام رسیده است

جهت اطلاع دقیق تر از وضعیت این محصول با ما تماس بگیرید

ناموجود

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

0 از 0 رای
پشتیانی 24 ساعته
امکان تحویل اکسپرس
7 روز ضمانت بازگشت
پرداخت توسط کلیه کارتها

توضیحات

بررسی تخصصی سیسکو SFP-10G-BX40U-I

ماژول فیبر نوری با مدل SFP-10G-BX40U-I در شرکت سیسکو با طراحی خاصی و بدنی غربی ساخته شده است و این ماژول فیبر نوری ویژگی های زیادی دارد مثل قابلیت انتقال داده و اطلاعات که با سرعت 10.3 گیگابیت بر ثانیه این کار را انجام می دهد و البته مجهز به ولتاژ 3.3 ولت بوده و تا فاصله ۴۰ کیلومتری پاسخگو می باشد.

ویژگی های SFP-10G-BX40U-I

از ویژگی های فوق العاده این ماژول می‌توانیم به نرخ انتقال اطلاعات با سرعت 10.3 گیگابیت بر ثانیه و نوع ماژول فوق العاده SFP حداکثر فاصله 40 کیلومتر و البته تکنولوژی ارتباطی wired و طول موج 1330 نانومتر و ولتاژ 3.3 ولت نوع کانکتور LC simplex و نوع فیبر SMF نام ببریم.

توضیحات کلی درباره این محصول

از سایر ویژگی های این محصول فوق العاده می توانیم به ابعاد ماژول فیبر نوری که7*12*55 میلی متر می باشد و وزن 26 گرم آن اشاره کنیم این ماژول از ویژگی های فوق العاده دیگری هم دارد که تعویض کاملا سریع و در مدار قرار گرفتن بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه های سیسکو و طراحی صنعتی که این نوع ماژول ها دارند، همچنین پایداری بالا و البته قابلیت small form factor برای این ماژول های 10G می باشد.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

قیمت و ارزش خرید
بد
قابلیت ها و امکانات
بد
کیفیت و کارایی
بد
ظاهر و زیبایی
بد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا خرید این محصول را به دوستانتان پیشنهاد می کنید؟

افزودن

افزودن

ارزیابی کاربران از " ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-BX40U-I "
0
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-BX40U-I
قیمت و ارزش خرید (0 از 5 ) 0 نظر
قابلیت ها و امکانات (0 از 5 ) 0 نظر
کیفیت و کارایی (0 از 5 ) 0 نظر
ظاهر و زیبایی (0 از 5 ) 0 نظر
فهرست
ورود / عضویت

اطلاعات شخصی شما نزد ما نگهداری میشود و به هیچ عنوان سوءاستفاده نخواهد شد.
سیاست حفظ حریم خصوصی.

سبد خرید0
هیچ محصولی در سبد خرید وجود ندارد!
ادامه خرید
0
برای مخفی کردن نوار مقایسه خارج از نوار کلیک کنید
مقایسه
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-BX40U-I
ناموجود