ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-ER

ناموجود
اورجینال
دسته: , 5 از 5 Brand:Cisco
آماده ارسال
خرید محصول ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-ER

تماس بگیرید

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-ER

  • Data Rate :10G
  • Application : 10GBASE-ER
  • Wavelength :1550nm
  • Transmission MediaSingle : Mode Fibe
  • Reach : 40km
  • Cable  : ConnectorDual LC
  • Optical Output Power : -5dBm to 4dBm
  • Receiver Sensitivity : -16dBm
  • DOM (Digital Optical Monitoring) : Enabled
  • Operating Temperature : 0-70
  • Industrial Temperature Rated : No
مشخصات

بررسی تخصصی سیسکو SFP-10G-ER

ماژول فیبر نوری سیسکو نوع SFP-10G-ER  دارای پهنای باند کانال 2000OM3 است است و مدلSFP-10G-ER محصولی از ماژول های سیسکو با فرستنده و گیرنده 10G در فیبر نوری است فیبر نوری SFP متناسب برای استفاده با فیبرهای نوری مالتی مود بوده و در بازار تجهیزات شبکه با طول موج 1550nm و حجم هسته 62.5 به فروش میرسد این موضوع بر روی همه تجهیزات میکرو که قابلیت نصب SFP دارند آزمایش شده و به خوبی جوابگو بوده است

کوچکترین شکل صنعتی 10G برای بزرگترین تراکم در هر چه سیمی باشد دستگاه ورودی و خروجی با قابلیت تعویض در حین کار (Hot-swappable) که به یک پورت +SFP اترنت سوئیچ سیسکو وصل می شوند که نیازی به قطع برق در هنگام نصب یا تعویض ندارد.

ویژگی های SFP-10G-ER

برای پشتیبانی از سرمایه‌گذاری و آسان کردن انتقال فناوری از مدل کاری ” pay-as-you-populate” پشتیبانی می نماید و توانایی نظارت دیجیتالی را برای تشخیص دادن صحت داده ها داشته و قابلیت کار کردن در فیبر نوری با رابط های GBASE XENPAK10، GBASE X210 وGBASE XFP 10 و البته ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) یک دستگاه سیسکو را برای تشخیص اینکه آیا این ماژول توسط سیسکو تایید آزمایش شده یا خیر عرضه می نماید.

از ویژگی ها و مشخصات این محصول می‌توانیم به نوع ماژول +SFP طول‌موج 1550 نانومتر نوع کابل SMF و البته اندازه هسته G.625 میکرون و فاصله کابل 40 کیلومتر آن اشاره کنیم.

توضیحات کلی درباره این محصول

این محصول قابلیت تعویض سریع برای به حداکثر رساندن زمان آماده سازی و ساده بودن و قابلیت کار را دارد انعطاف پذیری انتخاب رسانه ها و رابط کاربری بر اساس پرت را دارد و طراحی مقاوم برای قابلیت اطمینان بیشتر و پشتیبانی از قابلیت نظارت دیجیتال نوری(DOM) از سایر قابلیت های این محصول می باشد

دستگاه هایی که از این ماژول فیبر  SFP-10G-ER-S پشتیبانی می کنند روتر های سری  7600 و ASR-903 و سری روترهای ASR 1000 سیسکو بوده و سری روتر ASR 9000  و سوئیچ های سری Catalyst 2960-S، 2960-X و 2960-XRو سوئیچ سری کاتالیست 3850 و  سوئیچ های کاتالیست سری 4500 و 4500-X و سری های Nexus 2000 و 3000 سیسکو هستند. همچنین سوئیچ های سری Nexus 9000 و 9500 سیسکو نیز از این محصول پشتیبانی مینماید.

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نت فروش خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

تماس بگیرید