ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-LR

ناموجود
اورجینال
دسته: , 5 از 5 Brand:Cisco
آماده ارسال
خرید محصول ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-LR

تماس بگیرید

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-LR

  • Wavelength : 850nm
  • Ports : 1 x LC Duplex Connector 10GBase-SR
  • Max Distance : 300 m
  • Transfer Rate : 10 Gbps
  • Temperature :  0.33″ x 0.53″ x 2.22″
  • Weight : 0.05 Kg
  • Feature Compatibility : Cisco Nexus 5000 Series Switches – Cisco Nexus 7000 Series Switches
مشخصات

بررسی تخصصی ماژول سیسکو مدل Cisco SFP-10G-LR

در دنیای امروز با رشد علم و تکنولوژی بهترین رسانه برای انتقال سیگنال ها و فرآیند تبادل داده های فیبر نوری یا همان (Optical fiber) است. که کاربری آن استفاده از نور جهت انتقال سیگنال ها است ماژول ها و قطعات سخت افزاری گفته می‌شوند که به سخت افزار اصلی متصل می شوند و سبب افزایش امکانات بسته به نیاز شبکه می باشند.

یکی از کمپانی های پیشتاز در عرصه تولید و ایجاد تجهیزات شبکه سیسکو است که این بار می خواهیم به معرفی و نقد و بررسی یکی از محصولات این شرکت یعنی ماژول فیبر نوری مدل (SFP-10G-LR) بپردازیم.

همچنین از این ماژول می‌توانیم برای انتقال دادن داده ها در فاصله های حداکثر ۱۰ کیلومتر استفاده کنیم که بسته به نوع فیبر آن می باشد و در دمای محیطی تا حدود دمای ۷۰ درجه سانتی گراد نیز دارای کارایی خوبی بوده و طول موج عملیاتی آن نیز به حداکثر میزان ۱۳۱۰ نانومتر می رسد.

ویژگی های این ماژول سیسکو

ماژول ها می توانند در لینک های دستگاه هایی مثل روترها و سوئیچ ها در شبکه مورد استفاده قرار بگیرند از پرکاربرد ترین و کارآمدترین اینها می توانیم به ماژول های نوع (SFP) و با نام دیگر (Mini-GBIC) که بیشترین نقش ها را در شبکه‌های زیرساخت تبادل داده ای ایفا کرده‌اند و همچنین ماژول های نوع (XFP) که مهمترین ویژگی این مدل در واقع امکان تعویض آن حتی در زمان روشن بودن سخت افزار اصلی است.
محصولاتی که ما هم اکنون قصد بررسی آن را داریم یکی اصطلاحا از انواع ماژول های نوع (SFP) به عنوان ماژول انتقال (Cisco SFP-10G-LR) بوده که جهت بهره گیری در فرآیند انتقال داده ای از طریق فیبر های نوری تک حالتی یا به عبارتی مخفف (SMF) استفاده می کند. که پهنای باند ساپورت شده در این کانکتور به میزان ۱۰ گیگابیت بر ثانیه می باشد که البته در همه روترها و سوئیچ ها دارای درگاه پورت (SFP) استفاده می شود.

توضیحات کلی درباره این محصول

ماژول فیبر نوری سیسکو که معروف با پارت نامبر SFP-10G-LR نیز میباشد که از خانواده ماژول های شرکت سیسکو بوده و با قابلیت Sender و Receiver تا 10G سرعت در فیبر نوری می باشد. که توانایی برقراری یک طول لینک تا میزان فاصله ده کیلومتری را هم دارا می باشد. این مدل از ماژول با استاندارد تعیین شده GBASE-LR 10 سازگاری کامل داشته و همچنین طول موج آن همان طور که گفته شد ۱۳۱۰ نانومتر می باشد. بطور کلی ماژول ها اجزاء قابل ازتقائی هستند که توانایی قرار گرفتن در برقراری لینک ازتباطی تجهیزاتی مثل روتر و سوئیچ در شبکه را دارند. از جمله این گونه ماژول های جدید که اخیرا در بازار موجودشده اند می‌توان به انواع ماژول های SFP یا Mini-GBIC اشاره نمود که نقش مهمی در شبکه‌های زیرساخت تبادل دادهای را دارند. از سایر ماژول های نوع XFP هستند که امکان تعویض را در هر حالت حتی روشن بودن سخت افزار اصلی هم ممکن می سازند.

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نت فروش خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

تماس بگیرید