ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-SR-S

ناموجود
اورجینال
دسته: , 5 از 5 Brand:Cisco
آماده ارسال
خرید محصول ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-SR-S

تماس بگیرید

موجودی:در انبار موجود نمی باشد

می‌توانید ایمیل خود را وارد کنید تا از موجود شدن این محصول بصورت خودکار آگاه گردید.

از شما بابت همکاری متشکریم... آیا از قیمت های ما رضایت دارید؟
معرفی کوتاه

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل Cisco SFP-10G-SR-S

  • طول موج ماژول فیبر نوری : 850nm
  • نرخ انتقال داده : حداکثر 10 گیگابیت
  • نوع کابل فیبر نوری : Multi mode
  • حداکثر فاصله انتقال : 300 متر
  • عملکرد فیبر : Full-Duplex
  • شبکه های سازگار : 10Gbps
مشخصات

بررسی تخصصی ماژول Cisco SFP-10G-SR-S

SFP مخفف عبارت Small Form-Factor Pluggable است و استانداردی کاملا صنعتی است که توسط شرکت سیسکو برای دستگاه های Hot Plug جهت استفاده در اینترفیس های گیگابیتی استاندارد اترنت در تجهیزات شبکه سیسکو می باشد. این ماژول که توانایی اتصال به انواع فیبر نوری و حتی سیم و کابل های مسی شبکه را برای روترها و سوئیچ های شرکت سیسکو که برخوردار از توانایی پشتیبانی از ماژول های فیبر نوری SFP هستند به ارمغان می آورد همچنین این ماژول دارای برتری بسیار بالایی به علت دارا بودن امکان Hot Plug می باشد و این قابلیت به این معنی است که می توان این ماژول را در حالی که سوییچ یا روتر روشن است خارج و عوض کند.

ماژول فیبر نوری سیسکو با پارت نامبر فنی SFP-10G-SR-S از طول لینک به مقدار ۲۶ متر بر روی MMF پشتیبانی می نماید با بهره گیری از فیبر نوری نوع مالتی مود با فرکانس ۲۰۰۰ مگاهرتز شما نیز می توانید این لینک را به ۳۰۰ متر افزایش بدهید.

ویژگی های سیسکو Cisco SFP-10G-SR-S

سیسکو ماژول فیبر نوری کلاس s مدل SFP-10G-SR-S برای استفاده از دیتا سنتر ها و پروژه ها معرفی شد ماژول SFP-10G-SR-S تنها قادر به استفاده از اترنت هستند و نمی‌توانند از دستگاه OTN یا WAN-PHY بهره ببرند گذشته از این، ماژول فیبر نوری SFP-10G-SR-S تنها در دو مدل مختلف 10G و 40G تولید شده است که عمدتاً کاربردی در سطح enterprise و دیتاسنتر را دارند. بنابراین اگر نیاز به هیچ ویژگی برجسته‌ای مثل تحمل حرارت بالا را نداشته باشید ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco SFP-10G-SR-S این قابلیت را دارد که به اندازه خیلی زیادی هزینه های شما را کاهش دهد.

SFP یک فرستنده و گیرنده است که برای انتقال سیگنال‌های الکتریکی به نوری و نوری به الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد SFP یکی از معروف‌ترین موضوع‌های است که در بستر فیبر نوری مورد استفاده قرار می‌گیرد این موضوع کیفیت ارتباطات را تا حد مطلوبی افزایش داده و قیمت کاملا مناسبی را هم برخوردار می باشد.

توضیحات کلی درباره این محصول

ماژول سیسکو Cisco SFP-10G-SR-S یک ماژول 10G به حساب می آید که این موضوع یکی از سریع ترین رابطه ها بر روی بستر فیبر نوری سنترهای بزرگ به شمار می‌رود و به علت پیشرفت تکنولوژی و نیاز به وجود زیرساخت‌های با ظرفیت سیسکو محصولاتی به بازار تجهیزات شبکه و فیبرنوری عرضه می کند که بتواند پاسخگوی این نیاز ها باشد

از سایر ویژگی‌های این ماژول میتوانیم‌به طول موج ماژول فیبر نوری که 850nm می باشد و نرخ انتقال داده آن حداکثر تا ۱۰ گیگابایت است و نوع کابل فیبر نوری آن Multi mode و در فاصله انتقال آن ۳۰۰ متر و البته ویژگی فوق العاده یعنی عملکرد فیبر Full-Duplex و شبکه های سازگار 10Gbps را نام برد

نظرات
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، از طریق دکمه زیر اقدام نمایید. اگر این محصول را قبلا از نت فروش خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.

بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

پرسش و پاسخ

شما نیز میتوانید سوالات خود را ثبت کنید!

اگر سوالی در مورد محصول دارید از این قسمت بپرسید!

تماس بگیرید